• K.V.K.K
  • +90 212 706 76 06
  • info@mahirbilisim.com.tr

HİZMETLERİMİZ
BİLİŞİM
DANIŞMANLIĞI

BİLİŞİM
AĞLARI
BİLİŞİM
SİSTEMLERİ
BİLGİ
GÜVENLİĞİ
ÖZEL
ÇÖZÜMLER
SERVİS
HİZMETLERİ
BİLİŞİM
DANIŞMALIĞI
Hızla gelişen ve değişen teknoloji ile kurumların bilgi teknolojileri ihtiyaçlarının doğru bir şekilde karşılanması için birçok alanada uzmanlık gerekmektedir. Mahir Bilişim olarak; ağ teknolojilerinden, bilişim sistemlerine, kurum ihtiyaçlarına göre özel sistemlerin geliştirilmesinden, sistem güvenliği ve veri gizliliğine birçok konuda profesyonel danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.
BİLİŞİM
AĞLARI
Kurum içinde sayısal olarak üretilen, kullanılan, işlenen tüm bilginin erişilebilir olması, tüm sistemlerin uyum içerisinde sağlıklı çalışabilmesi; doğru kurgulanıp işletilen ağ yapıları ile mümkündür. Şirketimiz; İnternet, Intranet, veri merezi yapıları, kampüs ağları, kablosuz ağlar ve tüm ileitşim aktyapısının optimizasyonu, güvenlik ve yönetiminin sağlanması gibi birçok konuda sizlere hizmet vermektedir.
BİLİŞİM
SİSTEMLERİ
Kurum iç veri merkezlerinden, sunucu, depolama, yedekleme, felaket kurtarma gibi konuların ihtiyaçlarınıza göre belirlenmesi, modernizasyonu, kurulması, işletimi ile ilgili eğitim ve dökümantasyonun hazırlanması konularında hizmet veren Mahir Bilişim ile IT srvis kalitenizin artması, isteklerinize uygun şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz.
BİLGİ
GÜVENLİĞİ
Kablosuz ağlardan, finans bilgilerinizin işlendiği sunuculara; yedekleme sistemlerinden, ofiste kullanılan mobil cihaz ve bilgisayarlara birçok bileşen içeren bilgi sistemlerinin güvenliğinin sağlanmasından, tüm altyapınızın sızdırmazlık testleri dahil olmak üzere güvenlik testlerinin yapılmasına kadar olan süreçte yanınızdayız.
ÖZEL
ÇÖZÜMLER
Günümüzde dijitalleşmenin hızla devam etmesi sonucu, kurumların iş süreçleri de tamamen sayısallaşmaktadır. Kurumların ihtiyaçlarına uygun ara katman uygulamalarının belirlenmesi, özel iş uygulamalarının geliştirme süreçlerinin yönetimi, süreçler ile ilgili doğru çözüm ve iş uygulamalarının doğru seçilmesi konularında uzmanlık ve tecrübemizi sizlerle paylaşıyoruz.
SERVİS
HİZMETLERİ
Sistem Odası uygulamaları, akıllı datacenter tasarım ve uygulamaları dahil, kurumlar için danışmanlık ve proje yönetiminin yanında; modernizasyon, veri merkez verimliliği, koruması ve iklimlendirmesi alanlarında fark yaratan çözümler sunuyoruz.

Bilgi teknolojileri ile ilgili olarak
her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz.
FaceBook Instagram Linkedin
E-BÜLTEN
E-bültene kayıt olarak yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.
Tüm Hakları Saklıdır. @ 2022 Mahir Bilişim