• K.V.K.K
  • +90 212 706 76 06
  • info@mahirbilisim.com.tr

MAHİR BİLİŞİM
50 Yılı Aşkın Ticari Tecrübesi,
Alanında Uzman Yenilikçi Kadrosu İle
Dünyadaki Gelişmeleri Takip Ederek
En Doğru Ürün ve Çözümlerle Yanınızdayız
HAKKIMIZDA
Mahir Bilişim A.Ş. 2014 Yılında Yarım Asırdır Türkiye’de Üretimden, Gıda Dağıtımına, Sağlıktan Inşaata Birçok Alanda Faaliyet Gösteren Grup Şirketlerinin IT Kullanımları Ve Bilgi Teknolojilerine Verdiği Önemle Dijital Enstrümanları Yüksek Seviyede Kullanan Deneyim Sahibi Bir Ekiple Teknoloji Alanında Yatırım Yapma Fikri Ile Kurulmuştur. Ülkemizin Önde Gelen Sanayi Ve Hizmet Kuruluşlarının Bilgi Teknolojileri Alt Yapısına Ürün, Hizmet Ve Danışmanlık Destekleri Veren Mahir Bilişim A.Ş. Bu Dönemde Ulusal Ve Uluslararası Piyasalarda Hizmet Gösteren Firmalara Dijital Dönüşüm Ve Teknolojik Yatırımlarında Uçtan Uca Hizmet Ve Destek Vermiştir. Yarım Asırdır Her Yeni Üretilmiş Teknolojiyi Kendi Iştiraklerinde Kullanan Ve Istifade Eden Bu Milli Oluşum Piyasaya Bu Tecrübeyi Aktarmak Ve Bilişim Teknolojilerinde Yenilikçi Atılımlar Yapmak Ve En Önemlisi Ülke Menfaatlerini Hizmet Etmek Amacı Ile ‘’Dijitalleşmede Mahir’’ Ve ‘’Bilişimin Mahiri’’ Sloganları Ile Yatırımlarını Hız Kesmenden Gerçekleştirmeye Devam Etmektedir.
Mahir Bilişim A.Ş. Her Biri Sektörlerinde Lider Şirketlere Başarıyla Ürün, Hizmet Ve Danışmanlık Sağlamaktadır. Oluşturmuş Olduğu Değerlerle Sistem Entegretörlüğü Yapan Firmamız Dünyanın Öncü Teknoloji Ve Bilişim Kuruluşları Ile Yakın Ilişkiler Kurarak Sağladıkları Ürün, Hizmet Ve Yenilikleri En Hızlı Şekilde Ülkemize Getirip Işletmelerimizde Kullanılmasını Sağlamaktadır. Firmamız Butik Çalışma Stratejisi Ile Bürokrasiden Uzak Hızlı Tasarım Ve Pratik Çözüm Sağlamaktır.
Sağladığı Hizmeti Uçtan Uca Müşteri Fayda Ve Konforuna Yönelik En Istifade Edici Halde Tasarlamakta Ve Sunmaktadır. Sağladığımız Başlıca Faydalar Geleneksel Bilgi Teknolojileri Çözüm Ve Hizmetleri, Big Data, Data Analitik, Aktif Network Ve Aktif Network Danışmanlığı, Kurumsal Tüketici Gruplarına Özgü Proje PC, Notebook, Workstation, Bilgisayar Çevre Birimleri Vb. Ürün Ve Hizmetlerdir.
Mahir Bilişim A.Ş. Dağıtım, Lojistik, Kargoculuk, Eğitim, Üretim, Kamu, Perakende, Enerji Ve Inşaat Başta Olmak Üzere Birçok Farklı Sektörde Lider Şirketlerin Paydaşı Çözüm Ortağı Ve Dijital Dönüşüm Katkı Sağlayıcısıdır. Paydaşlarına Uygun Teknoloji Çözümleri Ve Profesyonel Hizmetler Sağlayarak Katma Değer Oluşturmayı Ilke Edinmiş Bu Milli Oluşum Ülke Şartlarında Asgari En Iyi Çözümleri En Iyi Fiyat Ve Koşullarla Sağlayabilmek Için Mücadele Vermektedir. Mahir Bilişim A.Ş. Vizyonu Yenilikçi Teknolojileri Paydaşları Ve Ülke Menfaati Için Dünyada Takip Edip Fayda Sağlayacak Yenilikçi Çözümleri Üretip Ya Da Geliştirip Uygun Koşullarda Sağlamaktır. Bu Geniş Görüşlülük Için Dünyada Ki Gelişmeleri Hem Yerinde Hem De Uygun Mecmualarda Takip Etmektedir. Mahir Bilişim A.Ş. Misyonu Iş Ortaklarına Yeni Sahalar Açmayı Ve Paydaşlarına Onlarda Bulunan Faydayı Sağlama Çabasını Ortaya Koymaktır. Mahir Bilişim A.Ş. Müşterilerinin Rekabette Öne Geçmelerine, Iş Verimliliklerini Ve Sürekliliklerini Artırmalarına Katkı Sağlamak Ve Büyümelerine Destek Vermek Gayreti Içerisindedir. Bu Gayret Çabasının Oluşturmuş Olduğu Konfor Onların Yeni Iş Fırsatları Yeni Yatırım Alanları Ve Etkin Alanlar Keşfetmelerine Katkı Sağlayacaktır.
MİSYONUMUZ
Dünyada ki yenilikleri takip ederek ve benzer yenilikleri üreterek ülkemize ve milletimize katkı sağlamak.
VİZYONUMUZ
Ülkemizin münhasır medeniyetler seviyesine gelebilmesine yakın, orta ve uzun gelecekte teknolojik yenilik ve atılımları yaparak katkı sağlamak.

Bilgi teknolojileri ile ilgili olarak
her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz.
FaceBook Instagram Linkedin
E-BÜLTEN
E-bültene kayıt olarak yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.
Tüm Hakları Saklıdır. @ 2022 Mahir Bilişim